| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Vreau sa va spun ceva și scurt. Acel baiat care ma iubeste, vorbește cu mine in fiecare zi, mereu mergem împreuna, el cumpara ceva lucruri ce îmi place și îmi da etc. Dar el mi-a spus ca "ce suntem noi doi". Nu stiu ce sa ii răspund, m-am gândit ca suntem cuceriți sau cum sa ii spun?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doi porumbei.

Răspuns utilizator avertizat
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Spune-i numa' că e doar un amic/ un coleg, și apoi să vezi cum iți ia înapoi tot ce ti-a dat.hee hee
Normal că el se așteaptă să-i spui ce vrea să audă, fiindcă vrea să avanseze cu relatia, cu propunerile, că doar nu degeaba iti face cadouri zilnice.winking De aia te-a și întrebat, să știe dacă merită să își mai cheltuie banii, ori nu.
Mai departe, decizi singură.

| BiaAi5P a răspuns:

Spune-i ce simți.

| ParaschivCalin a răspuns:

El prin intrebarea asta vrea sa afle daca si tu il placi. Deci daca ai vrea sa intrii intr-o relatie cu el, poti sa ii spui ca nu stii ce sunteti dar ca tu il placi. Daca nu ai vrea sa intrii intr-o relatie cu el, poti sa ii spui ca sunteti prieteni buni

| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Mi se pare cam urat, și știu sentimentul ca și eu am fost în cazul lui, și nu de mult. Odată și odată va ajunge la motivul,, fata asta sta cu mine doar pentru bani ", dacă ți-e ți plăce de el, fă o și spune-i dacă nu, îl lași puri și simplu și va vedeți de voastra voastră. Eu zic sa I spui dacă ți place de el happy

| valentingb a răspuns:

Ce răspunsuri, nene. Lumea a văzut prea multe telenovele spaniole!
Uite eu te întreb așa: ce crezi tu că sunteți?
Iar tu răspunzi, dacă știi. Dacă nu știi, îi zici omului că nu știi nici tu.
Dacă nu știi dar iți place și vrei să vezi ce va fi mai departe cu voi, zi-i și asta.
Dacă nu știi, și ți se pare că prea se bagă în sufletul tău, zi-i și asta.
Sigur in mintea ta este un răspuns. Chiar dacă nu e unul clar, ghici ce: e-n regulă. E normal. Că dacă era mai clar, nu mai avea rost să întrebe nici el, că știa și singur.
Deci, fii sinceră, zi-i cât știi.
În momentul de față, sunteți 2 copii care vă placeți, asta e concluzia mea. Poate eu mă înșel. Poate tu știi mai multe. Zi-i și lui. Și ghici ce. Poți să-l întrebi și tu pe el, să vezi, aveți aceeași impresie sau cumva el crede altfel?
Baftă.

| RAY a răspuns:

Materialista de mica