| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tpuu! happy Sa va zic o poveste in care o simte pe pielea ei, o prietena de-a mea. Prietena ei are un prieten si ea il place pe acel prieten foarte foarte foarte foarte mult.Il stia de mai mult timp si prima data nu ii placuse dar cand l-a vazut la scoala a inceput sa ii placa foarte foarte foarte foarte foarte tare de el si vrea sa fie cu el dar ce o sa zica prietena lui? Chiar nu stiu. Nu vrea sa ii spuna prietenei ei pentru ca se va supara si ii va zice mereu + = love. Prietena ei i-a spus : " Il placi pe ", si ea a negat tot timpul. Prietena mea vb cu prietenu prietenei ele pe mess si odata i-a zis asa ca si cum ar place-o un cuvant, nu mai stiu care si ea i-a zis " hai maa kiss ", apoi prietena prietenei mele s-a certat din cauza ei pentru ca a vazut ca i-a spus nu stiu ce cuvant, si acel baiat nu o mai baga deloc in seama. Ce sa faca ca sa il bage in seama? A zis ca il place foarte tare dar nu vrea sa strice prietenia dintre ea si prietena ei. sad Este cam complicata situatia si multumesc din inima ca m-ati ascultat. happy Dau funda kiss.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apropo! Dupa cearta nu a mai bagat-o deloc in seama pe prietena mea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai s-au comportat altfelwinking Le-am explicat... dar cateodata le mai scapa, dar nu-i nimic laughing.

| ramona_7555 a răspuns:

Hey nu stiu ce sa zicstraight faceinsa vroiam sa te intrb.ai pus mai de mult o intrebare legata de prietenele tale si mi-ai dat fundita la rasp mersi mult:*:*:*s-a rezolvat? sau comportat altfel?

| ramona_7555 a răspuns:

Aa ma bucur.am putut sa te ajut pentru ca am avut aceeasi problemalaughing)