| Matias3 a întrebat:

Am 11 ani, sunt in clasa a 5-a.Plac o fata foarte mult. Sunt foarte timid,iar cand vorbesc cu ea,uneori,ma inrosesc tot.Ma inteleg bine cu ea,cateodata ma tachineaza,si mai vorbim in pauze la scoala
Cum credeti ca,as putea sa imi dau seama daca si ea ma place, sau nu?
Dau funda
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dede7747 a răspuns:

Pai laughing)

Hmm și eu sunt ca tine numai că sunt fată si am 13 ani incearcă să vorbești cu ea incearcă să o intrebi dacă te place s-au poti să ii spui la un prieten să o intrebe in gluma ...Cred că te place acum incearcă să vorbești si tu mai mult cu ea și nu uita (CU timiditatea mori de foame) te pup fundă?

1 răspuns:
| Dorelel a răspuns:

Pai, e putin mai greu.

Inteleg ca ti-e rusine, dar trebuie sa faci cateva chestii. Daca poti, condu-o acasa, mai vorbiti, daca te intreaba de ce o conduci, nu te emotiona si spune-i ca nu ai ce face. Dupa, mai vorbiti ce facebook, wapp, si dupa ce esti 100% sigur ca va intelegeti bine, intreab-o tot pe un site de socializare sau pe wapp daca te place. Fata in fata, mai ales la varsta aia sunt prea multe emotii, te inteleg, de aia iti spun sa ii scrii, eu personal nu iti recomand sa ii spui unui prieten, pentru ca sunt foarte multe lucruri care se pot intampla la mijloc.