| alinutza83 a întrebat:

Am mai intrebat o data si vad ca nu am primit niciun raspuns. Ma intereseaza si pe mine opinia voastra despre restaurantele din Constanta. Pentru cei care au organizat o nunta la Constanta cu pana in 150 de invitati ce restaurante recomandati? Ce formatii? Si ce fotografi? As ruga sa raspunda cu precadere persoanele care au organizat o nunta in aceste conditii sau care au participat, nu din auzite sau de pe net. Mersi frumos!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inca odata iti mai zic ca nimeni nu iti va da un raspuns clar. sad

| mgtow a răspuns:

Eu recomand cel mai bine, sa suni tu cautand in cartea Ghid telefonic ceva sau pe net pui informatii pentru o nunta la restuarantele din Constanta, doar aici pe TPU astia nu stiu sa raspunda la orice. PA si imi pare rau eu sunt din brasov dar locuiesc in spania.

| alinutza83 explică:

Pai ce sa inteleg? Nu se mai fac nunti? Am cerut opinia utilizatorilor care au participat, nimic mai mult! Ce cred ei?