| Maria1789 a întrebat:

Buna tuturor. Am și eu o întrebare. Am început sa vorbesc cu un baiat acum 2 luni și ceva, ne înțelegeam, era totul ok pana când mi-a zis ca ma place, i-am zis și eu același lucru și acum 4 zile m-am trezit cu block fără niciun motiv. Ideea e ca nu am nr lui ca sa-l întreb ce s-a intamplat. Oare îmi va da unblock sau trec peste?

Răspuns Câştigător
| anonimusf001 a răspuns:

Poate pentru el a fost doar o joaca, sau vrea sa vada cum reactionezi in caz ca iti da unblock

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate s-a pripit când ți-a zis că te place, apoi și-a dat seama, și poate nu voia ceva serios și de aia te-a blocat. Nu a vrut să te îndrăgostești mai tare de el.

| ValentinGabi a răspuns:

Poate nu te iubea așa mult si doar s-a folosit de tine.
Dar poți să-ți faci alt cont să-i dai cerere si să mai discutați să vezi ce dă din el.

| sever11 a răspuns:

BUNA!
Parerea mea este sa treci peste, trebuie sa gandesti unpic care sunt optiunile.
1.Ori avea o relatie mai veche si a aflat ca vorbeste cu tine sau certat si de aceai ti-a dat Block.
2.A gasit pe alt cineva