| coddy24 a întrebat:

Buna tuturor buna TPU. Vine acusi ziua prietenei mele si vreau sa fie cea mai frumoasa zi a ei de nastere ma puteti ajuta cu ceva sfaturi... vreau sa fie o zi cu totul si cu totul speciala happy va multumesc anticipat

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

O duci undeva, intr-un loc frumos
daca s-ar putea undeva unde stii ca si-ar dori mult sa mearga, sa fiti numai voi 2.
e doar o idee...

| LiveYourLife a răspuns:

Stiu ca ce voi spune acum va parea o nebunie dar mi se pare ceva foarte frumosbig grin
Ii dai numele ei unei stele. Poti cumpara o stea de pe net
Si nopatea cand sunt stele ii spui sa vina cu tine sa cautati o stea si i spui"Uite vezi acea stea se numeste..."
big grin
Sau pur si simplu fa ceva ce te caracterizeaza pe tinewinking

| vεηiη a răspuns:

Te admir pentru cat de mult iti pasa, ca ea sa fie cea mai fericita de ziua ei.
Parerea mea e sa ii oferi un buchet de flori, ar fi de preferat trandafiri (rosii sau albi), o atentie, nu stiu exact, un inel de argint, dar sa iasa in evidenta de restul inelelor ei, astfel sa-i placa mult. Sau un lantisor cu initiala de la numele tau.
Dar sa nu uiti partea cea mai importanta, sa-i spui cat de mult o iubesti, si ca iti doresti ca toate aniversarile sa le petreaca alaturi de tine.
Daca doresti niste urari de la multi ani din partea ta, pe care poti sa i le trimiti pe o felicitare, sau intr-un sms, imi dai mesaj si te ajut!
Succes.batting eyelashes

| vεηiη a răspuns:

Poti sa-i daruiesti si un pui de pisica, in cazul in care are conditii, sau posibilitatea de al tine. Ar fi multe idei.

| vεηiη a răspuns:

Raspunsul lui Lemonade mi se pare cel mai potrivit laughing)

| coddy24 explică:

laughing buna asta lemonade...doar ca nu o mai surprind deloc laughing) asa o pot intreba pur si simplu tongue.va multumesc pentru raspunsuri

| Lemonade_5302 a răspuns:

Eu zic sa-i spui sa-si faca un cont pe tpu.ro si sa raspunda aici ce isi doreste.

| Adynutza_2910 a răspuns:

Buna.ce dragut din partea ta.cel mai indicat ar fi sa o surprinzi cu ceva.o petrecere surpriza.eventual te prefaci ca nu sti ca este ziua ei.fetelor le place sa fie surprinse. puteti merge la in restaurant si mai la urma ii dai cadoul tau. orice ati face important este sa fi alaturi de ea, sa ii urezi la multi ani, ii marturisesti cat de mult ti la ea.se va simti fooarte fericita alaturi de tine. sper sa va distrati. ii uram prietenei tale la multi ani din partea echipei TPU:*