| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor, nu pot să port sarcina şi caut o mama purtatoare, ajutaţi-mă

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Parca acum vreo luna si mai bine, parca se oferea aici o tanara sanatoasa si nefumatoare!
Da o cautare si vezi ce gasesti!
Succes, si alegere inteleapta si inspirata!

| eugem35 a răspuns:

Te duci la orfelinat si sunt acolo o gramada de prunci care asteapt o familie

| BiaJ a răspuns:

Adica surogat?

Nu stiu cauta pe net. si de ce sa nu-l poti ti-e frica ca nu o sa mai ai silueta? faci sport si o sa ai...winking asta nu e o scuza...

| caramelO a răspuns:

Buna fetelor nu mai fiti asa rele poate are probleme de sanatate si din cauza aceasta nu poate tine sarcina cat despre mama purtatoare nu stiu ce sa zic o poti gasi poate in cercul tau de prieteni sau cunostinte asa pe net e mai greu sa gasesti mai ales ca nu stii de cine dai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da as putea sa te ajut eu daca mai esti interesat de mama purtatoare am 23 de anii am mai avut o sarcina am nascut un copil de 4kg si este perfect sanatos daca esti interesata contacteazama la nr de tel 0726634609

| ellena_9252 a răspuns:

Exact mai bine iei unul gata facut ca sunt mii de bebelusi frumosi foc si ai nimanui...