| DenisaMiruna a întrebat:

Va rog dati-mi cateva idei de cadouri pentru parintii mei!

3 răspunsuri:
| EmanuelaZ a răspuns:

Poate pentru mama ta gasesti ceva aici. https://www.facebook.com/Ema.bijuteriihandmade

| Huruse a răspuns:

Depinde de caracterul parintilor. Spre exemplu mamei tale i-ai putea lua bijuterii, o floare la ghiveci, poate o carte daca ii place sa citeasca si ii stii gusturile ....Sau haine, desi nu iti recomand. In ceea ce-l priveste pe tatal tau i-ai putea lua un deodorant sau ceva...

| Ramona000 a răspuns:

Pai ai putea sa vi in casa cu un tort mare cu lumanari si confeti laughing)