| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. vreau sa mi se raspunda sincer si nu raspunsuri la misto.sunt cu o fata de un an si jumatate.ea are 20 de ani eu 19. o iubesc foarte mult si ea ma iubeste cel putin asa simt si vad.eu am suferit din cauza fostelor si nu prea mai aveam incredere in femeile de azi.eu cu iubita ne intelegeam foarte bine prea bine as putea spune si imi ziceam ca este prea frumos sa fie adevarat si ma gandeam sa-i fac un test si am profitat de o ocazie.ea pe messenger inca ma vorbea cu asa zisul fostul si ne-am certat intrunfel de la chestia asta ca eu nu mai voiam sa mai vorbeasca cu el oricum vazusem conversatia si era una normala ca de amici nu nimic iesit din comun sau sa zic ca m-a inselat dar am exagerat si am pus in aplicare testul dupa 2 zile i-am spus ca o parasesc si incepuse sa planga ma zguduit sufleteste si pana la urma i-am zis ca totul a fost o inscenare ca nu-i adevarat nu vreau sa o parasesc doar am testato si a inteles.in aprilie anul acesta inainte sa plec sa ma inrolez in naval special warfare development group navy seals mai pe scurt i-am explicat cum sta treaba unde ma duc si ce am sa fac si ce pot sa patesc.i-am explicat ca este foarte riscant si a inteles.cand sa plec i-am zis cu lacrimi in ochi(mai iubito daca patesc ceva sa nu faci prostii iti vezi in continuare de viata ta)iar ea vine si imi zice ca daca imi gasesc alta sau daca inchid ochii se sinucide.i-am zis ca nu are de ce sa faca asta si dupa i-am spus ca pot sa raman invalid si vine si pluseaza ca nu ma paraseste daca cad la pat doamne fereste.eu nu stiu ce sa cred in legatura cu faptul ca ea sar sinucide si vreau si parerea voastra.eu unul cred ca a facut santaj emotional dar pe o parte o cred in stare dar nu doresc asta. vreau parerea voastra si una sincera dc si cum cu ce scop a scos ea asa ceva pe gurita ei dulce

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De îndrăgostită şi disperată...că o laşi singură.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai suflet zguduit, mai zguduie-o tu asa aiurea ca o sa ai surpriza sa-ti vezi live, nu pe mess, iubita cu fostul stand bot in bot si brate-n brate, ce minte pe voi astia care credeti ca o sa ajungeti ca basescu, si el e marener nu?

| Vix999 a răspuns:

Unde te duci ma tu? La Navy Seals? laughing))))
Tare asta...compui un scenariu de film sau ce?

| Chrissy92 a răspuns:

Hei sa stii ca si eu cu iubitul meu suntem la fel adica eu 20 iar el 19, si noi tine-m mult unu la altul si ne-ar fi foarte greu sa traim asa si cu teama ca as putea pati ceva el,(tu de ce ai ales sa faci asta?)iti dai seama ca ea daca te iubeste asa mult se gandeste si la faptul asta.E normal cand iubesti pe cineva sa faci orice.De ce nu va casatoriti voi? asa ar fi si ea bucuroasa ca stie ca esti al ei!

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns:

Te iubeste frate si cred ca oricine si-ar dori sa aiba o iubita ca si a ta. Asa ca pretuiesteo caci alt fel o vei pierde. Stii vorba aia "Nu pretuiesti un lucru pana nu-l pierzi". Fata asta te iubeste mult sper sa o tineti asa cu iubirea caci este cel mai bun lucru din lume sa simti ca iubesti si ca esti iubit la randul tau. Multa bafta!
big grin

| simonarus a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa lasi deoparte farsele si sa incerci sa te bucuri de viata impreuna cu ea pentru ca in acest fel ai putea sa_i dai idei ca si cum ai vrea sa te descotorosesti de ea.eu va doresc o relatie cit mai sincera si prospera

| BiancaBăă a răspuns:

Pentru ca te iubeste si pentru ca ar face orice pentru tine!
Funda? happy