| Alexandra_Alexa_1993 a întrebat:

Va ganditi sa va intemeiati o familie? Eu ma gandesc de la un timp. Am un iubit de aproape 2 ani insa de cateva luni avem o relatie la distanta. Din cauza muncii. Nu este usor dar incet incet se rezolva totul in viata... Iubesc copii si asta mi-as dori. Stiu ca si el iubeste copii si ar vrea o familie numai ca eu nu i-am zis dorintele mele pana acum si as vrea sa incerc sa fac asta... Ce sfaturi imi da-ti? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Ce sfaturi iti DAM? Sa-i spui ceea ce-ti doresti! Sa fie comunicare intre voi. Eu recomand sa nu va mai temeti sa vorbiti despre aceste aspecte, pentru ca daca sunt deranjante pentru el inseamna ca ceva nu e in regula.

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Vorbeşte cu el şi spune-i ce simţi.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

De ce nu, daca aveti cu ce sa intretineti o casa si un copil, da inainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

spune-i ce îți dorești. happy