| anonim_4396 a întrebat:

verisoara mea a fost impreuna cu un baiat 2 ani. s-au despartit, iar ea si-a facut alt iubit. dupa aceea s-a despartit si de acesta, si si-a facut din nou altul.eu pe primul nu l-am cunoscut dar pe al doilea da.si vreau sa fie iar impreuna cu el dar ea nu vrea.

3 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Pai ea hotaraste cu cine doreste sa fie, nu?

| mariaw a răspuns:

Tu spune-i motivele pentru care ai vrea ca ea sa faca acest lucru, insa din pacate asta e tot ce-ti sta in putere. Pt ca decizia ii apartine in totalitate ei

| eu's a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa stii cum ai putea face sa o faci iar sa fie cu acel fost? hmm daca da primul lucru pe care poti sa il face e sa ii aduci impreuna in axact acelasi loc fara sa stie.acelasi chef stiu si eu adui aminte de el arata-i poze cu el

acum sincer daca ei nu se vor unu pe altu nu prea ai ce face nu poti sa ii fortezi