| RaduStreek a întrebat:

Vreau sa imi puteti spune ce sa-i fac cadou mamei mele! pe 5 iulie acum 2013 e ziua ei si eu am stransi numai 5leisad
ce pot sa-i fac cadou? Dau Fundabig grin
pls ajurati-ma

7 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Florile te vor scoate din orice impas big grin
Naturale, un ghiveci sau chiar si artificiale pentru ca vor rezista toata viata!

| grab a răspuns:

Cauta o dedicatie d-aia si scrie-o pe un A3. I-o dai si ii mai dai o floare de sezon gen Iris! happy
Succes!

Mamele nu au nevoie de cadouri scumpe de la copii. De la sotii lor cam da! happy
Cere-i lu tica-tau niste bani daca vrei si ia-i o floare de apartament ceva pe care sa o observe toata lumea cand vine la voi happy

| AlexAleex a răspuns:

Flori,ciocolata sau fa-i ceva manual.

| ErikaEri a răspuns:

Ia-i o ciocolata. nu asteapta mai mult de la tine, nu asteapta cadouri scumpe si altele; doar iubire. o cioco + un te iubesc mami meu, sa fi sanatoasa si sa imi traiesti multi ani este mai mult decat ar trebuie

| Celeana a răspuns:

Ai putea sa-i faci tu ceva exemplu: o felicitare, o bratara...
si cred ca gestul conteaza nu valoarea obiectului pe care il dai... Sper ca te-am ajutat! Daca vrei un site de unde poti lua modele de bratari spune-mi si iti dau eu cateva modele! big grin