| Anahiteamo a întrebat:

Vreau sa va cer ajutoru... Deci ma inteleg ff bine cu un baiat de varsta mea din aceeasi scoala. El imi spune ca sunt ff de treaba. Mai mereu ma saluta si ma intreba ce fac. mai mereu ajungem sa vb despre dragoste.mai mereu ma intreaba daca imi gasesc gagiu laughing Mi-a cerut nr.de telefon. A zis ca nu cauta iubita ca dupa aceea nu vrea sa se simta prost de fiecare data cand o vede. Nu stiu daca simte ceva pentru mine. A zis ca cica o place pe o fata inca din clasa 1. Dar cred ca simte ceva si pentru mine. Pt mine e ff important ca suntem prieteni si ca ne intelegem bine. Este ff glumet si cred ca sunt potrivita cerintelor lui la fata visurilor lui. adica nu sunt sigura. Nu stiu ce sa fac sincer. Imi place ff mult de el. Dati-mi un sfat bun va roogwinkinge o situatie grea pentru ne sad

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Rusine...rusine, rusine pentru ca nu respecti gramatica si mai ales pentru "gagiu"tau, ca te accepta asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si eu ...Intr-o situatie de genul acesta trebuie sa risti. Fa-ti curaj si intreaba-l sau testeaza-l cumva sa vezi reactia lui laughing nu stiu nu prea am idei. Dar cel mai bine este sa vorbesti cu el fata in fata nu trebuie sa ascunzi. Uneori baietii mai spun ca plac alte fete pentru a iti vedea reactia sau poate pentru a te face geloasa. Urmareste-i comportamentul si daca nu este nimic diferit fa-ti curaj si vorbeste cu el despre asta happy.

| sorina_2296 a răspuns:

Uneori prietenia nu inseamna chiar ca te place eu am patit acelasi lucrusi suntem prieteni fortebuni se spunem totul.Eu sinecer nu as risca prietenia ca sa fiu cu el char daca sunt moarta dupa el. Daca chier simte ceva ventru tine asteapta sa face el priemul pas.
SUCCES!