| IooMar a întrebat:

Buna!
Vreau sa va zic ca am dat de un baiat pe facebook si e dragut si il simpatizez si de cand l-am gasit il vad mereu. As vrea sa ii spun ceva pe facebook, dar imi este teama sa nu ma evite, deoarece este dintr-un liceu foarte bun si eu dintr-unul mai putin bun... adica licweul meu este la mijloc: nici cel mai bun, dar nici printe cele mai slabe. Si ce aceea imi este teama sa il abordez.
Ce sa fac? Multumesc!

7 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Tu chiar crezi că îi pasă cuiva cu adevărat de aici de drama ta romantică?
Mai bine confesează-te unei sticle şi-ţi va da ea sfaturi.

| IooMar explică (pentru Delicacy):

Crezi ca ma intereseaza ca crezi tu? Daca nu ai chef sa raspunzi, sa iti ti comentariile pentru tine!

| Delicacy a răspuns (pentru IooMar):

Dar nu vor comentariile să stea la mine, sunt foarte încăpăţânate. sad

| Puffulets a răspuns:

Spune-i ce simti si lasa-l in colo de liceu ca nu conteaza cine te place, te place asa cum esti si nu conteaza unde inveti si alte chestiiwinking. Stai linistita.Hai Succes:*:*

| Cristi19 a răspuns:

Incearca sa te duci prin aceleasi localuri ca si el cu prietenii,si cand il vezi sa-i zici ceva de genul: "hey, nu esti tu x, de pe facebook" si sa incerci sa creezi o conversatie asa. Oricum, evita vorbitul pe net, este mult mai bine in realitate cand vezi si ce reactii are persoana respectiva.Succes!

| ziggs a răspuns:

Nu iti fie teama si propune-i pe facebook sa va intalniti la o inghetata, va plimbati ca sa va cunoasteti mai bine nu trebuie sa iti fie jena ca el este la un liceu foarte bun si tu la unul mai mediu... sper ca te-am ajutatwinking!

| CristinaRadovici a răspuns:

Gaseste un pretext ca sa vorbesti cu el...Da'i like'uri la poze...si imprieteniti'va! Succes!