| ZzzAlexandraZzz a întrebat:

Vreau si eu niste mesaje pentru colegi, termin clasa a 9 dar vreau sa le fac o surpriza colegilor,si as vrea ca mesajele sa fie un pic lungi. big grin
Ma puteti ajuta, va rooog! Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| LoveYou7784 a răspuns:

Ok ce zici de asta :
''Vreau sa va multumesc pentru toate momentele frumoase petrecute impreuna.
Ati fost si veti ramane in continuare cei mai buni colegi, nu as putea uita niciodata toate momentele petrecute alaturi de voi si nu am cuvinte sa va spun cat de mult tin la voi! Ati fost mereu alaturi de mine. Impreuna am ras, impreuna am plans. Am avut si momente mai grele dar impreuna am trecut peste tot! Va iubesc mult de tot!'' Sper sa iti placa happy

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce nu compui singura? Vei fi mult mai apreciata pentru originalitate, decat pentru niste mesaje lungi si plictisitoare, care sunt, pur si simplu copiate de undeva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vacanta frumoasa va urez, va multumesc pentru momentele petrecute impreuna! happy
Sper ca in vacanta sa nu uitati cartea ci sa cititi, scrieti in continuare
Numai bine!

Sper ca te am ajutat
Bafta!winking

| tsal24 a răspuns:

Nu e cazul sa faci nimic, e doar clasa a 9-a.