| yoanita a întrebat:

ce sa fac daca ma cert cu prietena mea cea mai buna din cls 1?
raspuns urgent dau funta!big grin

Răspuns Câştigător
| LoadedGun a răspuns:

Pai...depinde cat de tare v-ati certat, cat de des, si daca ea mai merita sa fie prietena cu tine.Analizeaza situatia bine de tot punele pe o balanta si vezi care sunt mai multe calitati sau defecte.Cat de bine te-ai inteles cu ea cat de mult a durat asta si cat de rau te-ai inteles si cat de mult a durat. Apoi vei stii ce trebuie sa faciwinking

12 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

SImplu.nu te certi!laughing

| Luissa123 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa va recunoasteti greseala si sa va cereti iertare si totul se rezolva

| Dema a răspuns:

Daca ai gresit tu atunci iti ceri scuze ii spui cati pare frt rau si asa mai departe dar daca ea ii spui ca nu ar trebui sa procedeze asa dar oricum ai vrea sa fiti din nou cele mai bune prietene.
Cam asa big grin
Bafta!

| Reek54 a răspuns:

Sa o scuipi in fata, lol ce intrebari mai puneti ma.

| dadonexus a răspuns:

Ori esti pedofil ori esti alt ratat care pune intrebari ca sa se amuze

| Monik_4320 a răspuns:

Pai mai intai asteapta ceva timp(macar 1 zi) pentru a se calma cat de cat lucrurile, iar apoi incearca sa vorbesti cu ea si sa-ti ceri scuze daca ai suparat'o cu ceva... daca sunteti asa d bune prietene o sa te ierte... sper ca te'am ajutatbig grin

| maria_4358 a răspuns:

O iubesti si nu vrei sa-i spui. asta e motivul?/

| Tzelu a răspuns:

Buna sunt interesata de intrebarea ta pentru ca eu si prietena mea cea mai buna suntem prietene(scuze pentru exprimare) de 12 ani(avem aproape 14 acum) si nu ne mai intelegem asa de bine acum daca ai vrea sa imi explici situatia cati ani aveti acum de ce v-ati certat si daca e prima data cand va certati as putea incerca macar sa te ajutwinking

| microMINIm3 a răspuns:

Pai, incearca sa o convingi ca este prostesc ca v-ati certa sau ia vina asupra ta.:-D

| Haarp a răspuns:

iti ceri scuze daca refuza o pleznesti din funda gradini ( cls 1 rolling on the floor )

| Victoras_3034 a răspuns:

Frate daca te-ai certat cu prietena ta din clasa 1 mai bine impacate cu ea.

| deutzadea a răspuns:

Ceranduti scuze