| kristinakris83 a întrebat:

caut mama surogat sau purtatoare,, sunt o tanara care are niste probleme medicalesi doresc sa recurg la aceasta metoda, daca cineva citeste anuntul meu si doreste sa se ofere va rog contact la mail si id kristinakris83, multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| vicenza a răspuns:

Si eu as vrea o mama surogat. Ce pb ai?

| 4uangel a răspuns (pentru vicenza):

Daca mai esti interesata eu as fi de acord sa fiu mama surogat, id mes for_u_sweet_angel,

| alinamaier85 a răspuns:

Buna Kristina mai e valabil anuntul?

| camelun a răspuns:

Buna ziua,ma numesc Mona, sunt divortata, am un copil as dori sa devin mama purtatoare.id mess m.monica24@yahoo.com multumesc!