| canazar94 a întrebat:

cine poate sa mi spuna si mie va rog niste filme frumoase,gen aventura cu adolescenti sau comedie etc,fara crime, roboti si extraterestri...
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

Salutare! happy Recent, am revazut de nu stiu cate ori filmul "To verdener","Worlds apart","Lumi paralele". big grin Este exceptional. Drama cu adolescenti. Super realizat.winking Funda?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vezi seria "America Pie"

| SmokeDeejay a răspuns:

Incearca Blockers(2018). E un film destul de amuzant, cel putin mie mi-a placutbig grin. Give it a try!

| Emanulusa a răspuns:

Cauta pe Youtube canalul ..filme non stop. Are ceva filme bune. Si romantice si drama.