| Biancasata a întrebat:

Buna ziua, daca bunicii au murit si eu trebuie sa schimb buletinul, cum pot face? Fiindca nu are cine sa ma ia in spațiu

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Exista parinti care te pot lua in spatiul de locuit, nu?
Cine a mostenit casa bunicilor?
Mostenitorii legali care au mostenit casa bunicilor, dupa ce s-a facut succesiunea legala, doar aceia te pot lua in spatiu.

| popapopica a răspuns:

Parintii tai nu mai exista? Ei unde locuiesc?
Daca nu, exista CI provizorii fara sa fie nevoie de domiciliu. Pana gasesti un spatiu de locuit.

| MihaitzaItza a răspuns:

Carte de identitate provizorie daca nu te poate lua nimeni în spațiu

| Cipi1212 a răspuns:

Nu ai casa bunicilor pe numele tău?

| ReddY25 a răspuns:

Vei avea nevoie de carte de identitate provizorie

| recedanila a răspuns:

Nu trebuie