| PaulaPaulayt1 a întrebat:

Bună ziua, pe scurt iubitul meu se uita la alte femei. L-am surprins de mai multe ori uitându-se insistent nu doar asa un pic, subtil ci direct acolo la femeia care îl atrăgea. Ce ii lipsește oare psihologic vorbind? Am citit câte ceva și am înțeles ca ar fi normal totuși de ce în alte relații nu am pățit asta în viata mea? Fie el ca e videoclip, film, emisiune, publicitate sau o femeie în carne și oase se uita de parca ar manca-o din priviri și se uita dragastos? În ce am intrat oare? El se jura ca nu ma inseala și îl cred dar faptul ca se uita astfel îmi diminuează încrederea în sine și ma face sa ma simt ca a cincea roată la căruță.

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Nu esti nici macar a cincea roata de la caruta. El este inca in cautare, nu a gasit femeia vietii lui. Nu contează ce spune, egal cu zero, importanță au doar faptele.
Nu este normal sa nu isi controleze privirea nici daca este singur dar sa fie si cu tine.
Poate te gandesti ca meriti un bărbat care sa aiba ochi doar pentru tine si sa te respecte.
Insa, pentru acest lucru trebuie sa incepi sa te respecti singura in primul rand.
Toate cele bune ❤️

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti foarte geloasă.

| darrio2007 a răspuns:

P:S: Parcă ai si un copil, din câte stiu!

| PaulaPaulayt1 explică (pentru darrio2007):

Sunt, asa e. Înseamnă că eu sunt problema?

| PaulaPaulayt1 explică (pentru darrio2007):

Da, am. De pe profil știți?

| PaulaPaulayt1 explică (pentru ioana748):

Mulțumesc! ????

| ioana748 a răspuns (pentru PaulaPaulayt1):

Cu drag,
Multumesc pentru funda❤️

| antineutrino a răspuns:

Bucură-te că încă se mai uită!

| TimberWolf a răspuns:

Pai e clar ca sta cu tine din lipsa de altceva, nu gaseste ce-i place si decat sa vorbeasca toata ziua singur mai bine vorbeste cu tine.

| VoidEternal a răspuns:

Atâta nesiguranță ai față de tine și față de relația voastră, încât simplu fapt că nu își pironește privirea înainte când e cu tine îți provoacă crize existențiale?
Psihologic vorbind ție îți lipsește ceva.
Grow up, maybe?