| Rawrrrr a întrebat:

Buna ziua tuturor. Am si eu o intrebare : Pot sa iau capsule de cătină fara recomandarea unui medic? Am auzit ca sunt foarte bune pentru organism. Foloseste cineva? Daca da, pentru ce?

Sunt bune pentru eliminarea toxinelor? Multumesc pentru raspunsuri.( scuzati categoria )

2 răspunsuri:
| geologul a răspuns:

DA, este un concentrat natural polivitaminic, revigoreaza si tonifica organismul se mai ea impreuna cu spirulina care este tot natural este un detoxifiant natural,previnea inbatranirea timpurie, stimuleaza cresterea se ia cate una inainte de masa dimineata, la pranz si seara.

| olian a răspuns:

Mai bine vorbesti cu medicul el iti va spune daca poti sau nu,cat timp iti ia sa faci o vizita la medicul de familie? degeaba iti dam noi sfaturi nu suntem specialisti, si corpurile noastre difera de a lor ceilalati, asa ca ai grija ce faci.