| Tătar_Daria_S._1978 a întrebat:

Bunăă, urmează ziua mamei mele și eu cu tata avem o dilema, nu știm ce cadou sa-i luam, va rog lăsați câteva idei. Mulțumesc

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Flori si un parfum.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de cati bani aveti de cheltuit, puteti sa-i faceti cadou: o masina noua, o bicicleta, un plover, o cravata, un ac de cravata sau doar 1 pachet de tigari.

| GoldenZenith a răspuns:

Stii ca sunt ramele alea multe, puse la un loc, si in centrul lor scrie family sau love. Cumpara o rama de genul si pune poze cu ai tai si cu tine si un buchet de flori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lănțișor
cercei
Brățară
Bluza
O felicitare în care sa scrii despre cât de buna este în rolul de mama cu O ciocolata și flori.

| SufletDivin a răspuns:

Draga Suflet,
Uita de chestiile materiale.Mergi la mami si strange-o cat de tare poti in brate, sarut-o si spune-i cat de mult o iubesti, spune-i ca tu esti cadoul ei.Nu exista cadou mai mare pentru o mama, de cat propiul copil.

| Justacrazygirl a răspuns:

As spune sa ii iei ceva de care are nevoie,de preferat ceva pe care il foloseste,nu sa il tina pe post de bibelou. Poti sa ii iei o rochita ( nu ceva de ocazie, ceva simplu care poate da il poarte si la serviciu ) sau un set de machiaj sau de balsamuri, o vopsea de par, oricum ceva ce stii ca ii trebuie. Sau poti sa o rasfeti, sa o duci in oras, sau chiar la un film ( cum probabil munceste mult cateva ore de relaxare i.ar face bine ) sau la un salon de manichiura. La multi ani pentru mama ta :*