| Stefania a întrebat:

Bunaaa! Vine vacanta.Tot timpul am asteptato, dar acum nu mai vreau sa fie vacanta.Nu o sa-l mai vad. Ce sa fac ca in aceste 3 luni sa uit de el? Adica sa nu sufar ca nu-l mai vad? El sta intr-un sat aproape de mine.Deci am o prietena de clasa care sta aproape de el si acea prietena mi-a zis ca ea merge si se plimba cu rolele in parc si el este acolo in parc toata ziua, adica ma rog nu chiar toata ziua, dar acolo isi petrece timpul liber :-d.Si mi-a zis aceea prietena ca la vara sa merg la ea si sa ne plimbam prin parc cu rolele si o sa fie si el acolo.Si in acel moment cred ca o sa ma apropii de el si mai mult. Ce ziceti e o idee buna? Si cu ar trebui atunci sa intru in discutie cu el? Va rog foare foare frumos sa-mi raspunde la toate intrebarie! Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Strawberry_3130 a răspuns:

Buna happy Si eu am trecut prin ceva foarte asemanator vara trecuta, doar ca am facut o mare greseala: Am spus adio unei persoane dragi mie, pentru care as fi dat totul numai ca sa fiu cu ea. ai grija sa nu faci si tu asta. Tu ai sansa de a fi cu acea persoana draga tie, indiferent daca nu e pentru o perioada lunga de timp profita din plin de ea. Nu iti face griji ca nu o sa ai despre ce sa vorbesti cu el. Ca sa nu mai suferi din cauza faptului ca nu-l mai vezi trebuie neaparat sa nu regreti nimica, asta inseamna o viata cu adevarat fericita. Stii cum se spune, atunci cand o portita se inchide, imediat alta se deschide. Apropo, eu consider ca e o idee foarte buna aceea de a va intalni in parc. Trebuie sa fii ambitioasa si sa-ti spui atunci cand il vezi: N-am sa ezit happy Vreau sa traiesc momentul acesta de parca ar fi ultimul de care am parte ^_^, ceva de genul asta. Las totul sa vina de la sine, nu ai de ce sa-ti planifici in minte ceea ce veti face, ce-o sa vorbiti etc. Iti urez mult succes si ai incredere in tine =)

fundita?

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Cum se numeste satu' ala de are parc? Brooklyn?laughing

| ForbiddenLove a răspuns:

Iti zic eu ca daca te distrezi toata vara si nu il mai vezi o sa uiti de el.asa i s-a intamplat la o prietena darr din pacate cand a inceput scoala...pe de alta parte de ce nu vorbesti cu el? ce e chiar asa de rau? fi prietenoasa si totul o sa mearga bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bamboocha/ sint sate care au parcuri, chiar bine intretinute, cu banci, cosuri de gunoi si locuri de joaca.

| Papusha lui =p~ a răspuns:

Buna. daca-l iubesti mult, sau tii la el. in 3 luni sa nu-ti faci sperante sa-l uiti. mai ales daca tu o sa mai auzi de el pe parcursu vacantei. daca prietena ta se intelege bine cu el. rogo sa intre ea prima in discutie cu el. sa-l intrebe amanunte, ca dupa aceea sa-ti fie tie mai usor sa vorbesti. :*. sau daca prietena ta nu are discutii cu el, cand iesi du-te la el, saluta-l. dati din vorba in vorba. si fa-l sa inteleaga singur ca-ti place de el. ca sa nu-ti fie tie mai greu. :* [ Fundabatting eyelashes ]