| anonim_4396 a întrebat:

Buuuna bunaaaa. am si eu o problemuta. imi place de multde tip si el stie. se tot uita dupa mine Dar nu stiu cat de mult inseamna asta, Dar ieri impreuna cu un prieten a venit la mine in clasa. iar dupa ce au plecat s.a uitat la mine si mi a zambit. apoi prietenul lui s.a tot bagat in seama cu mine si am afat ca s.a interesat de numarul meu de telefon. Credeti ca este posibil sa ma placa si el pe mine? Avand in vedere faptul ca asa o tinem de 3 luni si ca eu cred ca prietenul lui se poarta asq pentru ca el ma place.

5 răspunsuri:
| Ciuuf a răspuns:

Daca un tip iti zimbeste nu inseamna ca te place.
Dar intreaba-l personal printr-un sms.
Si daca nu ai nr lui dai un biletel.winking

Succes.

| Xennofull a răspuns:

Te plac amandoi.laughing.dar nu voi sa afli de niciunul.fa tu primul pas la cel care iti place.

| adry2001 a răspuns:

S-ar putea sa-i placa si lui de tine din pacate dar sunt de parere ca ar trebui sa grabesti putin lururile cu tipul pe care chiar il iubesti(probabil daca amandoi te iubesc o sa li se strice prietenia, dar asta e, doar unul e norocosul). mai bine fi fericita cu cel pe care chiar il iubesti. sper ca ti-am fost de ajutor

| bogdanp a răspuns:

Sigur te place! Poate nu e asa tupeist daca nu s-a,, bagat in seama'' cu tine! Incearca sa faci tu primul pas, mie spre exemplu imi place sa las fetele sa incerce primele!big grin Poate asa e si el

| AndreeaRog13 a răspuns:

Cred ca da... de ce nu faci tu primul pas la baiatul care iti place.Si daca nu asteapta pana face unul dintre ei primul pas. Sper ca raspunsul meu a fost de folos. kiss