| anonim_4396 a întrebat:

Cam care este parerea voastra [atunci] cand un baiat face poezii pentru fete; cand un baiat scrie poezii pentru fete? Aveti in considerare urmatoarele: baiatul cunoaste bine fata si stie multe despre ea si [cand] baiatul si fata nu prea au tangente unul cu altul.Va dati cu parerea?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Înseamnă că arată un semn de nobleţe sufletească.Dar mare atenţie! Mare grijă cui spui asta, deoarece nu totdeauna lucrurile sunt ceea ce par a fi.Eu spun că e mai bine să cunoşti fata şi apoi să-ţi dezvălui sentimentele.Succes!

4 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

In abele moduri e foarte dulce si frumos ca un baiat sa iti scrie poezii. Poezii compuse de el nu luate dupa net. Daca nu prea au tangente se vede ca e timid si ca nu ii poate zice in fata si daca stie totu despre ea inseamna ca o cunoaste asa bine incat stie ca nu se va supara.

| DanyBv a răspuns:

Inseamna ca baiatul este un pic cam timid si nu are curajul sa ii zica fetei ce simte in fata.

| Deeyutza12 a răspuns:

Posibil ca baiatul sa fie indragostit:p. funditabig grin

| ghost47 a răspuns:

Parerea mea e ca este un gest foarte frumos, iar o fata nu ar trece cu vederea si minimum tiar multumi, max...