| Lulu_1757 a întrebat:

Cand aveam problema aia lunara ( deci nu gandeam lucid ), m-am cuplat cu un baiat. Acum sunt satula de el pana peste cap si abia peste 3 zile se face o saptamana de cand sunt cu el. Ma simt mai bine singura, plus ca lui nu i-as putea fi fidela... Vreau sa ma despart el dar nu vreau sa-l ranesc prea tare, cum sa fac?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Astea ca tine strică "firma" femeilor şi crează misogini de-alde mine.
Ce-i aia "eram la PMS şi m-am cuplat cu el aşa... că nu gândeam logic"?! Tu citeşti ce regurgitezi aici?!
Îţi doresc ca cel de care te vei ataşa să te trimită scurt la plimbare spunându-ţi: "ştii, aveam o durere-n testicul şi o mâncărime-n gland. nu gândeam logic când m-am cuplat cu tine".
Aşa! Ca să vezi cum e superficială fără scrupule ce eşti!
Totală lipsă de respect pentru tine!

10 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Nu crezi ca-l ranesti mai tare daca il tii de prost?
Nu stiam ca fetele nu mai gandesc cand sunt in "perioada aia".
"sunt satula pana peste cap de el" si "vreau sa ma despart"

"dar nu vreau sa-l ranesc prea tare"
Te contrazici.Nici tu nu sti ce vrei! Sau esti tot in "perioada aia". Daca esti satula de el si nu-l mai suporti automat nu te mai gandesti ca il ranesti daca va despartiti.Ci faci totul posibil ca sa scapi de el.

Multe toane mai aveti!(cu mici exceptii).

| rosto a răspuns:

Deci, nu este o saptamana de cand v-ati cuplat si tu crezi ca el o sa sufere? Poti sta linistita ca nu a apucat sa se ataseze de tine incat sa sufere. Poti sa ii dai papucii linistita ca nu se intampla nimic. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coincidentahee hee exact aceeasi problema am avut si eu luna asta...chestia e ca m-am impacat de doua ori cu respectivulhee heenu conteaza! Cel mai bine bine e sa ii spui exact ceea ce ne spui cum si noua. Nu are rost sa ii inventezi nu stiu eu ce motive. Gandeste-te...nu asa ai dori sa faca si el cu tine? Eu asa am facut. Motivul la mine a fost ca ma obisnuisem cu el ca prieten si pur si simplu nu simteam nici un fel de atractie. Succes si. poate intr-o zi o sa iti gasesti si baiatul care sa te faca sa te simti bine cu elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culcate cu el cand esti in toiul problemei lunare. fuge singur.

| eu_1628 a răspuns:

Eee...nu prea cred ca o sa sufere mult... ii explici si o sa inteleaga

| madalinutza01 a răspuns:

Spune-i ca e prea bun pentru tne...sau ca ai nevoi de o mik pauza dar uh vesi sti ca este pentru todeauna... spune-i ca daca te iubeste trebuie sa te inteleaga

| madalinutza01 a răspuns:

Spune-i ca ai nevoie de o pauza si daca te iubeste te va intelege. Asa sa-i spui.winking

| Lulu_1757 explică:

Am uitat sa mentionez ca ma tot frecau la creier ceilalti din gashca si mi-au cedat toti nervii, adevarul e ca nu-s o tipa cu lista lunga, pana acum am mai avut doar 2 prieteni ( si am ramas mult timp cu ei )in afara de [...] aia despre care vb-eam in intrebare, acum am revenit la vechile sentimente pe care le am de cand l-am cunoscut; il omor daca-l prind, partea buna pentru toti e ca nu mai ies cu ratatii aia

| Killaaax3 a răspuns:

Ar trebui sa incepi usor cu chestia asta. Nu sa-i dai liber asa dintr-o data. De exemplu in aceeasi situatie sunt si eu acum...Am inceput sa ma port alfel. putina indiferenta. In acest caz nu strica deoarece tu nu tii la el. Eu incerc sa-l fac pe el sa-mi dea liber. Ai rabdare si totul va veni de la sine. Crezi ca el ar putea sa mai ramana cu tine daca te observa asa indiferenta, sau mai rece cu el? happy

| AnMarie a răspuns:

Explica-i. Spune-i ca poate ai luat decizia asta un pic prea repede, si nu te-ai gandit la tot ce urmeaza si ca ar fi mai bine sa o terminati aici, acum decat mai tarziu. Sper ca ti-am fost de folos!