| marianaa a întrebat:

Cand iti dai seama ca te iubeste cineva? ( sentimente...)

Răspuns Câştigător
| BeT a răspuns:

Nu te "ghida"dupa sentimente ci dupa fapteAcel care te iubeste cu adevarat, te va respecta tot timpul, cind crede ca ai gresit iti va atrage atentia prin cuvinte frumoase, si la bine si la greu va fi intodeauna alaturi de tine, etc.etc.Si invata un lucru foarte important pentru viitor:Acela care te "periaza"si iti zimbeste tot timpul din coltul guri sa stii ca nu te iubeste.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand iti spune ca te iubeste si nu uita sa iti si dovedeasca astahappy

| jumbO a răspuns:

Cand vezi ca aceea persoana vrea sa faca mai multe lucruri pentru tine... cand vezi ca sta langa tine si se innroseste. sau exista cazuri cand el te place sau ea... dar te trateaza urat ca sa nu`ti dai seama ca te iubeste.

| piratul a răspuns:

Cineva te iubeste, cind considera si apreciaza persoana ta mai mult de cit pe propria sa persoana! Si poate face sacrificii trecind peste orice, iertind si daruindu-ti mai mult de cit poate primi!