| anonim_4396 a întrebat:

Când lucrez duminica, uneori mai vine tata să mă ia. E ciudat? Specific că am 22 de ani.

Răspuns Câştigător
| Miruna333 a răspuns:

Nu, nu te mai raporta la ce e ciudat si ce este normal. Fa ce simti. Altii ti-ar dori sa le mai auda o data glasul parintilor

5 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Pai de la o varsta am putea deveni prieteni cu parintii noștri.
Putea veni si mama, unde este problema.
O familie unita, super tare.
Sa fii mandru.

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Ti-am mai spus ca nu te duce capul, asta este nu intelegi mai nimic.
Ce mare scofala ca vine tak tu sau un vecin sa te ia?

| Uka925 a răspuns:

Salut! Nu. De ce să fie? Nu îți fie rușine că ai 22 de ani și tata vine după tine de la serviciu. E chiar o binecuvântare. O s-o simți și mai bine când vei deveni părinte (chiar daca poate ai mai auzit replica asta, sau "cand o sa ai tu copiii tai...") dar sa stii ca asa e. Ai un tată de treabă, big likeeee?

| TuzacAngelina a răspuns:

Onorează-l și venerează-l să te poată lua și la 92 de ani, dacă va mai putea.

| Miranjacanela40 a răspuns:

Ești un norocos că ai tatăl lângă tine, și că te susține! Alți ar da orice să mai aibă tatăl în viață. Bucură-te de el❤️