| Acadeeeaa a întrebat:

Capsunicaaa intreaba:
Credeam ca a inceput sa tina la mine.Ne-am cunoscut luna trecuta. Tot vorbeam pe mess cu " iubii te iubesc." si tot felul de dulcegarii. Vorbeam si serios cand era ceva de povestit, un sfat ceva.De multe ori cadeam de comun acord. La liceu ne mai tachinam. Ma ciufulealaughing.Ne luam in brate.Chestii din astea.

Aseara l-am intrebat daca el chiar ma iubeste, sau e vrajeala pe mess.Si mi-a raspuns ca " e vrajeala pe mess". sadTin la el.Nu stiu. Oare a zis asa? Sau chiar ma place? Ce sa fac?
Nu stiu cand ma uit la el imi zambeste asa frumos...

Răspuns Câştigător
| IubesteEa a răspuns:

Iti ascunde adevarul aceeasi poveste k a mea pe o parte similara, dar o sa vezi k el chiar te iubeste succes! funda? si partea cu zambetul stiu cum e da tine la tine...love struck p.s nu il dezamagi ignora-l o zi, 2 chiar mai mult si va veni el la tine daca nu, not love sad bye!

4 răspunsuri:
| MG4Life a răspuns:

Hmm. o fi zis sa te faca geloasa, vorbeste cu el mai mult, si vezi ce simte, o sa vezi din comportamentul lui, no problem oh go on
\Bafta!

| price a răspuns:

E ce vroiai, tu ai spus ca va takinati, ii place asa cum e nu complica, lasa timpul sa decida in favoarea voastra, nu poti premedita asa ceva, te iubeste si ii place asa cum e acum, totul la timpul lor, fura-i primul sarut, asa pe neasteptate, vezi sa fie unu asa mai timid

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai stai cu el de vorbă și nu te mai arunca cu sentimentele.
Pa, pa.

| Acadeeeaa explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri! Sunt cu elbig grin!