| anonim_4396 a întrebat:

Care din urmatoarele categorii profesionale credeti ca sunt mai nemultumite de viata lor sexuala, si de ce?
1. Profesoarele de romana/engleza/franceza.
2. Profesoarele de geografie/istorie.
3. Profesoarele de matematica/fizica.
4. Profesoarele de sport.
5. Profesoarele de biologie.

11 răspunsuri:
| CityOfSatan a răspuns:

Nu vad sensul intrebarii tale man!

| DarkBlood32 a răspuns:

Alea de matematica. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Profesoarele...laughing

| iKronstadt a răspuns:

Toate profesoarele! Știu ele de ce.

| MissDyDee a răspuns:

Dar care e treaba cu intrebare? Crezi ca in functie de meseria lor femeile sunt sau nu sunt multumite de viata lor sexuala? Daca tu chiar crezi asta inseamna ca esti dus bine! Nu avem de unde sa ne dam noi cu parerea care ar putea fi sau nu fi multumita de viata lor sexuala pentru ca nu cunoastem persoanele in cauza si deci nu ne dam cu presupusu' doar fiindca sunt profesoare...inainte sa mai pui asa intrebari gandeste-te cum ar fi sa zica cineva ca tu ai instrmentu' de 5 cm...o fi bine? nu e chiar asa simplu sa cataloghezi o persoana dupa meseria pe care o practica..fiecare cat poate si fiecare cat a invatat la viata lui!

| anonim_4396 explică (pentru MissDyDee):

Eu unul cred sincer ca in functie de meserie, un individ poate fi mai mult sau mai putin multumit de viata lor sexuala. De exemplu, n-am cunoscut nici marinar multumit, nici balerina nemultumita laughing

| MissDyDee a răspuns (pentru anonim_4396):

Marinar multumit cunosc eu. Tatal prietenului meu e comandor in marina si crede-ma ca e mai mult decat multumit. uite-ti dovada ca nu e chiar asa cum crezi tulaughing

| anonim_4396 explică (pentru MissDyDee):

Ala e bacter, fat*a*h rolling on the floor
Eu vorbeam de marinari, nu de rat*zuste de lac...

| MissDyDee a răspuns (pentru anonim_4396):

Mdea bine cum zici tuoh go on.

| Gh0st234 a răspuns:

Profesoarele de sport, deoarece greu gasesti 1 barbat care sa imparta aceeasi pasiunetongue

| Hakabanana a răspuns:

La mine profesoara de engleza, mate, fizica sunt nu sunt casatorite/"nevirgine"
Si cam asa cred ca sunt ei/ele..matematica si fizica sunt cei mai nefericiti de viata lor...