| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Care dintre voi a vizitat Bucurestiul si de cate ori? Cum vi s-a parut?
Eu personal de vreo 5-6 ori de-a lungul timpului si chiar imi place acest oras
Ce trairi va trezeste acest oras?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un oras interesant, dar daca vrei sa il vizitezi e bine sa o faci intr un weekend pentru ca mult prea aglomerat si agitat in zilele de lucru.

2 răspunsuri:
| alexa_9785 a răspuns:

Eu traiesc in Bucuresti
Bucurestiul are multe monumente foarte frumoase si parcuri minunate, insa nu are conducatori buni

| Sandra2571 a răspuns (pentru alexa_9785):

Si eu traiesc in Bucuresti si e adevarat ca are monumente foarte frumoasee si parcuri dar conducatorii...