| 1234567_7921 a întrebat:

Care e filmu' care va socat/trezit la realitate/impresionat?

Funda la care o sa ma uit in seara astabig grin

20 răspunsuri:
| IubesteEa a răspuns:

Uita-te la filmul jurnalul diavolului, bloody mary, the ring 1 si 2:Xfunda?

| LOVE_3743 a răspuns:

Priveste "Ловушка для родителей" E in rusa dar e SUPER! E despre doua gemene-parintii lor s-au despartit si fiecare a luat cite o fata! Iar peste 11 ani si 9 luni sau intilnit la o tabara si acoolo totul s-a deschis! Ele sau schimbat cu vietile!
E un film de comedie super si sfirsitul e super tare privestel o sati placa.Eu l-am privit de 6 ori(fiindca mi-a placut atit de mult. Fundaaa?

| Scândură a răspuns:

Anne Frank the Whole Story.
http://www.youtube.com/watch?v=r6OPtrp6Nds
Este un film facut despre viata lui Anne Frank, fata care a pastrat un jurnal pe timpul celui de al doilea razboi mondial, pana a fost dusa la Auschwitz.
M-a impresionat mult filmul

| Filip23 a răspuns:

Vanatorul de cerbi (Robert de Niro), Restauratie (Robert Downey JR), Candva pe-aici trecea un rau (Brad Pitt).

| iuo a răspuns:

Inception

| bloodyflower a răspuns:

One night in "paris"
laughing

| Kandy17 a răspuns:

Prin foc si gheata :X

| IustinaSiAtat a răspuns:

My sister's keeper
E bestial fimul love struck

| andreea2966 a răspuns:

Mirrors 2

| Rebe97 a răspuns:

Scar

| Vla2xD a răspuns:

127 hours

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Earthlings este filmul care m-a schimbat foarte mult, pacat ca putini au curajul sa se uite insa ti-l recomand vizionare placuta

| SnowBella a răspuns:

Earthlings... (?) M`a socat si m`a trezit la realitate. Vizionare placuta!
P.S. N`ai precizat ce fel de film, ma gandesc ca poate fi de orice gen, nu? Earthlings e primul` care mi-a venit in minte.

| Alex3 a răspuns:

Inception!

| Battery a răspuns:

"Bo", e vorba despre o fata saraca dar frumoasa, care devine dama de companie, apoi prostituata si apoi e vanduta de asa numitul "iubit " al ei, "megan is missing" e un alt film impresionant despre 2 fete care sunt rapite de un tip cu care vorbeau pe chat. Au fost omorate. Sunt filme impresionante pentru ca m-au facut sa realizez ca nu pot avea incredere in nimeni si ca de multe ori in spatele unui zambet frumos si a unor vorbe dulci, se poate ascunde un jeg de om.

| k1nk1 a răspuns:

If onlylove struck

| SunnY_3867 a răspuns:

Bad teacher;
You again;
Hachiko.

| AdiAde99 a răspuns:

2012 si hm... titanicul si avatar. funditaaa

| gina_9157 a răspuns:

Ghost Whisperer nu-i film ii serial, dar nu au legatura serialele intre ele uitate ca e mij:X