| BlackFuneral a întrebat:

Care e trupa ta preferată de heavy metal?

9 răspunsuri:
| Ravenborn a răspuns:

Megadeth, Metallica, Black Sabbath, Disturbed, Pantera, Judas Priest, System of a down, Anthrax, Iron Maiden, Scorpions, etc.

| FadetoBlack a răspuns:

Sunt multe, mi-e lene să mă înşir.

| CannbalCorpse a răspuns:

Iron Maiden. A ta care e?

| BlackFuneral explică (pentru CannbalCorpse):

La fel, dar mai e si Trooper.(a-2a)

| Zeflemitoarea a răspuns:

Accept, Ozzy Osbourne, Scorpions, Alice Cooper, Motörhead, Anthrax, Pantera, Black Sabbath, Metallica, Def Leppard, Deep Purple, Iron Maiden, Judas Priest, Mötley Crüe, Misfits, Shark Island, etc.
Mi-e prea prea lene şi prea somn să le scriu pe toate. Şi se poate să nu aibă toate treabă cu heavy metal, dacă se găseşte vreun Woodenpints91 să comenteze sau oricine altcineva.

| anonymous09 a răspuns:

Scorpions, iron maiden, ozzy

| IAmTheNoNameGirl a răspuns:

Eluveitie, Bucovina, Black Sabbath, Kistvaen, Mael Madorha, AC/DC, Metallica, Guns n' Roses etc.

| Heavymetalist a răspuns:

Iron maiden, hammerfall, metalica, accept, sabaton