| Helen_9440 a întrebat:

Care sunt primele semne ca un baiat te place?(din experienta voastra)(este vorba de un baiat cu care nu vorbesc, doar ma intalnesc la scoala).

7 răspunsuri:
| Lyiia_3516 a răspuns:

Pai primul semn evident este cand rade cu tine sau chiar iti cere sfatul in legatura cu ceva.Alte semne ar fi acelea ca se roseste cand este langa tine sau cand iti ia apararea.

Acestea sunt cele mai folositoare semne ca te place.
-Dar daca nu prea vorbiti incearca sa te bagi tu mai mult in seama dar mai suptil.De ex. il intrebi ceva personal sau vorbesti cu el pe messenger-
Sper ca te-am ajutat[propria experienta]

| cяιss a răspuns:

Pai depinde de tip...nu stiu
Felul in care te priveste.
Daca se baga in seama ca tine.
Daca iti zambeste...

| Mauve a răspuns:

Fiecare baiat are stilul lui, nu poti sa generalizezi. Poate sa-ti dai seama din privirea lui.

| Ririru a răspuns:

Din pacate pentru tine, doar va intalniti la scoala si nu vorbiti.
Daca se uita la tine si zambeste, sau intoarce privirea, ii esti simpatica.
Incearca sa te afli in preajma lui, dar nu sa-i dai impresia ca il urmaresti.

Incearca sa te si imprietenesti cu el happy.
Daca vorbiti des, te cauta, rade cu tine, iti cere sfaturi, iti cauta prezenta, te ia in brate, te pupa etc. Te place.

Bafta!

| forever4you a răspuns:

Se comporta cu mine intr-un mod diferit fata de celelalte fete, statea numa-i langa mine, numa-i pe mine ma tinea in brate si ma lua de manalove struckdaca observi ca si el are un comportament diferit fata de tine inseamna ca te placebig grin

Răspuns utilizator avertizat