| xDxDxDxDxD a întrebat:

Cat de bine va intelegeti cu fratii vostri? x_X

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Nu stiu, depinde de starea fiecaruia, de obicei ne intelegem, mai sunt si momente in care ne certam dar nu cred ca am stat vreodata suparata pe el mai mult de 2 ore laughing. Ador sa ma bat cu el(in joaca evident), pacat ca mereu el castiga(are 19 eu am 15)

15 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Destul de bine pentru că sunt în altă ţară şi e o diferenţă de vârstă destul de mare.Peace!

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Destul de bine. Intre noi doua e diferenta de 6 ani si ea e mai zvapaiata si in acelasi timp e foarte profunda.Eu am 15 ani, ea 9

| Tacea_Emilik_1992 a răspuns:

Since... Ne mai certam, ne mai contrazicem, dar pana la urma tot ne impacam! happy Este ceva normal sa te mai certi cu fratele tau!

| 13paranoia13 a răspuns:

Cu fratele meu vitreg, având în vedere că este o diferență de vârstă de 7 ani. mă înțeleg super ok.
eu am 14 ani iar el 21 happy

| HermioneLove a răspuns:

Nu am frati/surori laughing

| alexandra13131718 a răspuns:

Ma inteleg bine uneori cu toate cele 3 surori.

| paceandlove a răspuns:

Cel mai bine si e o diferenta de 14 ani rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns:

Nu am frati.Mi-as fi dorit.

| Se7en98 a răspuns:

Foarte bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 18 si el 23, deci ne intelegem super.
Nu mai avem 5 ani ca sa ne ciondanimhappy

| mona a răspuns:

Destul de bine tinand cont ca eu sunt cea mai mare

| Chøço a răspuns:

Uneori de întelegem, unoeri nu. Depinde de moment si stare.

| ORDKEO a răspuns:

Foarte bine

| StylesGeorgiii a răspuns:

Destul de bine :X

| Mădiiiiie a răspuns:

Pai uneori bine, alteori nu. E diferenta de 11 anin intre noi si avem conceptii diferite happy