| yama a întrebat:

Cat de multor fete de pe TPU va plac baietii timizi? Si oleaca romantici? tongue

Poate am si eu vreo sansa sa gasesc pe cineva sa-i placa de mine asa cum sunt big grin

54 răspunsuri:
| StefiM a răspuns:

Pai cred ca ma numar printre...

| yama explică:

Am uitat sa mentionez... Daca aveti chef sa stati de vorba cu mine cautati-ma pe mess ( hated_f@yahoo.com )

| mat31new a răspuns:

Internetu va face de ****. mai iesiti afara si vorbiti cu lumea sa vezi cum va dispare timiditatea.

| yama explică (pentru StefiM):

Am uitat sa mentionez... Daca ai chef sa stai de vorba cu mine cauta-ma pe mess ( hated_f@yahoo.com )

| yama explică (pentru mat31new):

Probabil internetu te va ajuta sa inveti un pic de gramatica. Ies destul afara stai linistit.

| pwp a răspuns:

Ador baietii de genul love struck
Dar relatiile la distanta nu tin, asa ca nu pe TPU iti gasesti jumatatea sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U vrei o prietena virtuala pentr ca nu sti sa-ti faci una reala sau ce? laughing

| StefiM a răspuns (pentru mat31new):

Vezi ca nu e chiar asa geniule. Daca iesi in lume nu inseamna ca trebuie sa ai tupeu mai sunt si oameni cu altfel de personalitate daca el e timid asa e el carei problema nu scrie nicaieri ca trebuie sa ai tupeu ca sa traiesti

| yama explică (pentru pwp):

Pai baga-ma pe mess laughing cine stie tongue

| SorinELoo7 a răspuns:

Cel mai probabil pe matrimoniale iti vei gasi jumatatea.

Nici eu nu am, diferenta intre noi 2 este ca eu sunt putin romantic dar nu timid.

| Luannah a răspuns:

Adooooor baietii timizihee hee Doamne daca ai stiwinking Dar nu le plac lor de mine :O3

| mat31new a răspuns (pentru yama):

Stiu gramatica dar stiu ce se cenzureaza si stiu ce cuvinte pot folosi sa ma pot exprima. nu e destul daca iesi afara, trebuie sa comunici cu oamenii.

| yama explică (pentru anonim_4396):

Nu am spus ca vreau o prietena virtuala. Ptr ca nu rezolv nimic asa. Problema e ca in realitate sunt refuzat din cauza faptului ca sunt timid

| mat31new a răspuns (pentru StefiM):

Nu am zis nimic de tupeu, ma refer la curajul de a vorbi si a stii cum sa comunici cu lumea.

| nesuferit a răspuns:

Toata lumea iubeste baetii timizi. wtf

| yama explică (pentru StefiM):

Multumesc pentru sustinere :*

| yama explică (pentru Luannah):

laughing cine stie tongue poate daca te cunosc mai bine o sa imi placawinking

| HeloKity a răspuns:

De unde esti?

| StefiM a răspuns (pentru mat31new):

Timiditatea nu inseamna ca nu sti sa comunici poti sa nu fi timid si tot nu sti sa vorbesti cu lumea asta se poate invata exersand

| yama explică (pentru nesuferit):

Nu toata lumea. Interpretezi gresit

| StefiM a răspuns (pentru yama):

Cu placere:*

| lungudragos a răspuns:

Si eu sunt timid, si iubesc o fata care nu simte acelasi lucru. sunt romantic timid fetele cu care mai discut spun ca sunt ca si un psiholog... dar sa nu incerci sa iti cauti persoana dorita pe mess sau internet. Nu stii cine se ascunde in sufletul unei persoane pana nu o intalnesti. Am 17 ani si sincer simt ca nu o sa mai iubesc pe nimeni decat pe aceasta fata, care mai nou si-a gasit perechea. Char daca imi e greu incep sa ma obisnuiesc cu ideea ca la fel de spontan cum a aparut ea, asa va aparea si o fata care sa ma aprecieze pentru ceea ce sunt. Pana atunci nu o sa fac decat sa ii ajut pe cei care au nevoie de sfaturi...

| LarisaDragomir a răspuns:

Sincera sa fiu fetele timide sunt atrase de baietii timizi. Daca esti timid nu este problema, iti vei gasi prietena.Sunt si persoane sociabile care nu si-au gasit jumatatea.Nu-i capat de tara! Bafta!

| Luannah a răspuns (pentru yama):

Dar asta doar daca imi dai accept; D Pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincera nu-s interesata de tine laughing dar mai demult si eu eram timida si de exemplu imi placea mult sa cant si ieseam in fata blocului si incepeam sa cant...si cand venea cineva repede ma ascundeam iar apoi mi-ai imaginat ca lor le place ce vad si de aia se uitau la ine si a fost bine. Si vezi ca daca te dai la toate o sa te creada un cu***alau. Pe bune deci e mai bine asa dar trebuie sa incerci cu oreice ocazie si daca nu-ti iese inseamna ca asa a ales destinul nu tu si apropo acele fete care te refuza pentu ca esti timid sa sti ca nu sunt mai mult de niste c***e.( Poate daca ai incepe sa le bati si deaste te-ar place mai multlaughing glumeam ) bafta

| mat31new a răspuns (pentru Luannah):

Nu stiu ce pierd.

| Teo a răspuns (pentru Luannah):

De ce sa nu le placa lor de tine?

| mat31new a răspuns (pentru StefiM):

Daca esti timid inseamna ca nu poti sa-ti exprimi gandurile/sentimentele iar asta inseamna ca nu poti sa comunici normal.

| Luannah a răspuns (pentru Teo):

Fiinda unui baiat timid nu-i place uan tupeista; D

| Teo a răspuns (pentru Luannah):

Ba sunt baieti care sunt timizi si care au prietene super tupeiste.sa sti sa ai o prietena/prieten tupeist prinzi si tu de la el si devi si tu ceva mai tupeist.