| AlexandraOsan a întrebat:

Cat de repede posibil rasp la intrebarea:Ar trebui s-o ascult pe mama daca nu m-ar lasa la ziua de nastere maine, 9 iunie in gold plaza(baia mare)la bowling? nu stiu ce sa ma fac! imi doresc extrem de mult sa merg!

2 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa o intrebi mai intai si dupa sa pui intrebarea sau cel putin asa mi se pare mie.

| Ramo137 a răspuns:

Buna despre ce catelus este vorba, adica este de rasa? sunteti din bucuresti? contactati-ma la adresa de e-mail: ramonatopala@yahoo.com multumesc ff mult