| Daria a întrebat:

Cati dintre voi aveti frati mai mici?happyCum va intelegeti cu ei si care e diferenta de varsta dintre voi?(cati ani aveti voi, respectiv ei).hee hee

Răspuns Câştigător
| AlleCsandra_2561 a răspuns:

Buna. Eu am o sora pe nume Andreea in varsta de 11 si un fratsior pe nume Andrei, care are varsta de 4 ani. Cu sora mea ma mai cert, insa ne impacam chiar foarte bine.happy
app, eu am 16 laughing

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu nu am!
cateodata imi doresc, cateoadata nu big grin

| cudyu007 a răspuns:

Eu ma inteleg ca draq cu crucea cu sor'mea are 7 eu am 17 si ceva tonguehappy

| Feri a răspuns:

Si eu am un frate de 8 ani eu am 17. il ador unde sunt eu e si el :X

| anamaryya_9939 a răspuns:

Buna eu am un frate de 3 ani pe nume Gabriel diferenta de varsta e de 10 ani

| Danya_6735 a răspuns:

Eu am un fratior pe nume Fabyan. ne antelegem bine, pentru ca ne vedem doar 2 zile an saptamna si nu avem timp pentru certuri... diferenta e de 12 ani