| Ionutzul15 a întrebat:

Caut prietenă! Județul Bistrița Năsăud, 14-15 ani! Eu am 15 ani, 1.66 cm și sunt la profil de mate info clasa a noua la CTI!

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La liceul uunde esti, nu sunt fete?
Nu cauta online, ca nu gasesti prietene online, online-ule ste doar pentru flirt, minciuna si plictiseala.

| Ionutzul15 explică (pentru Violleta2022):

Ai și tu dreptatea ta, dar nu e cum a fost odata la liceu! Acuma fiecare e mult mai împărțit!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ionutzul15):

Cum adica "fiecare e mult mai împărțit"?
Ce inseamna asta, ca nu face sens?

| Frank51 a răspuns:

Ai uitat să specifici mărimea.

| Ionutzul15 explică (pentru Frank51):

????

| Ionutzul15 explică (pentru Frank51):

De preferat să nu o aibă mai mare ca mine

| Ionutzul15 explică (pentru Violleta2022):

Mda,si eu am explicat într-un mod. Mă refer că acum fiecare își face un grup de prieteni și atât, nime nu mai e atât de social, și în clasa mea avem 2 grupuri care nici nu vorbesc unu cu celălalt și nu că nu ar avea subiecte comune de discută!

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

In loc sa vezi de invatat, tu vrei acum fete!
Termina liceul, ia BAC-ul si pe urma gasesti tu fete!
Deocamdata, nu stii nimic despre contraceptie, educatie sexuala. Nici nu ai cu ce! Esti inca copil!

| Ionutzul15 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Repet,am vrut sa spun prieteni! Auto corectorul mi-a schimbat in prietena! Da, îmi văd de învățat, am terminat generala ca șef de promoție, cu media 5-8 fiind 9, 82 și la examenul de clasa a 8-a, la mate 8, 20 și romana 7, 45(nu mi-a placut română așa de mult). Serios, nime nu citește comentariile? Am răspuns și la alții ca e o greșeală acolo!

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru Ionutzul15):

Sef de promotie zici?
Examenul ala de evaluare nationala te-a mai adus cu picioarele pe pamant!
Pune mana si invata, ca notele de 7 si 8 sunt pentru mediocri!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ionutzul15):

Lasa grupul ca nu la asta ma refer, ca si fetele isi fac prieten, dar numai pe cine plac ele, de acee este indicat si tu sa-ti alegi o fata, sa-i vorbesti si sa-i ceri prietenie.

| Ionutzul15 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Da dumneata cât ai luat? La ce profil ai intrat? Eu nu merit sa am prieteni, sa ma mai distrez și eu, să mai schimb o discuție? Dacă nu esti mulțumită, du-te în oglinda și dăți doua palme, ca nu-i ok sa stai toata ziua să înveți!

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru Ionutzul15):

"Dacă nu esti mulțumită, du-te în oglinda și dăți doua palme"
Cu genul asta de replici, nu-ti vei gasi prietena.
Tot la invatat te va trimite!