| zimbet a întrebat:

Caut un prieten pentru o relatie!

18 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Simplu... apeleaza la matrimoniale, poate iese ceva mai mult decat o relatie.

| BRG a răspuns:

Cum te cheamă, cîţi ani ai, de unde eşti şi cum arăţi, bagă poza ta să te vedem şi noi, nu? Masajul î-ţi place?

| arrriadna a răspuns:

Cauta, draga mea, cauta... Dar sa precizezi si CE FEL de relatie iti doresti...

| Alexandru a răspuns:

Spor la cautat...ai grija ce tip de GPS folosesti.Conteaza foarte mult.

| Turquoise a răspuns:

Numai unu?smug

| Zazu a răspuns:

Ce fel de relatie cauti, una comerciala, turistica, financiara, virtuala, de consolare momentana sau permanenta, nu ne-ai lamurit?!

| kanajambe a răspuns:

Ok!

| AndutzaAndu a răspuns:

Şi? L-ai găsit?

| gogusamsung a răspuns:

Mă ofer eu. Si pentru că sunt primul, pot să aleg tipul relației.

Mă interesează o relație de tip-sclav stăpân că iar mi s-a umplut coșul de rufe și mama a zis că nu mă mai primește cu sacul de rufe, dacă vreau cămăși curate și călcate să mă însor.

Deci, am noevoie de spălat rufe, puțină curățenie măcar o dată pe săptămână și mâncare caldă când ajung acasă. Exclus sexul, urăsc materialistele și minciuna. Aștept provincia laughing

Te bagi?

| Steff_7182 a răspuns:

Nu mai cauta! m-ai gasitsmug:Xlaughing

| nosferatu a răspuns:

Cauta, nu ne suparam laughing

| Pho3nix a răspuns:

Cautare placuta!

| Mia a răspuns:

Cred ca ai gresit site-ul.Nu aici trebuie sa intri pentru. anunturi matrimoniale...

| cosminbacau a răspuns:

Cauta si spor la felatie, scuze relatie.

| AnonimDinRomânia a răspuns:

Buna, cati ani ai?

| elypisssy a răspuns:

Scumpo ma numesc elisa si ca sa pot sa-ti spun ce baiat am pentru tine trebuie sa-mi spui cati ani ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai precizat ce relatie. daca tot ai scris aici da si tu cateva detalii dspre tine(cati ani ai, de unde esti etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puii du-te dracu de t6arfa de aici phbbbbt