| iiLeexyii a întrebat:

Ce ai putea face daca esti certat cu cineva si el s-a supar pe tine si a plecat si nu vrea sa se impace si era cel mai bun prieten al tau?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Îi ceri scuze dacă i-ai greşit cu ceva. De obicei când cineva spune că nu mai vrea să se împace cu tine o spune la nervi deci nu trebuie luată ca atare.

3 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

I-as cere iertare.

| razvyy412 a răspuns:

L-ai ruga intruna, i-ai spune te rogg ma ierti, te rog ma ierti si tot asa pana te iarta

| Alinaisv a răspuns:

Am patit asta de zeci de ori oh go on cu aceeasi persoana. Trece supararea, pana la urma, dar trebuie sa vorbiti big grin