| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca sa fiu din nou cu persoana iubita? Acuma e cu alta, eu la fel am pe cineva dar il iubesc pe el!

2 răspunsuri:
| Adelina_2192 a răspuns:

Eu zic sa il lasi sa isi faca viata, iar tu cum poti sta si sa te culci cu altu zicand ca il iubesti pe fostul? esti fara limite... vai de capul tau!

| fabiola a răspuns:

Dragostea este neiertatoare, nu te poti juca cu sentimentele.Azi te vreau, maine nu, implica riscuri.Nu prea ai ce face, pentru ca avand pe altcineva fiecare din voi, nu prea ai cum ghici ce mai simte unul pentru celalalt! Deci, in primul rand renunta la joaca cu sentimentele si nu sta cu cineva pentru imagine!