| Tecktonik2011 a întrebat:

Ce ar trebui sa faca un baiat ca sa cucereasca o fata?(in general)funda pentru cel mai frumos raspuns

Răspuns Câştigător
| bambi12313 a răspuns:

Intrebarea asta nu cred ca este pusa asa la intamplare nu pai pentru inceput fii sincer cu ea si arata-i putina afectiune incearca sa fii deschis cu ea s-o inviti la un suc si sa nu te dai niciodata batut din cauza unui refuz si mai ales fii sincer cu ea de la inceput si spune-i ca o placi si nu astepta sa fie prea tarziu o poti cucerii si mai mult stiind si ea ce intentii ai tu crede-ma nu astepta mult timp pana sa-i spui ca tu tii la ea

6 răspunsuri:
| clauditsa_6216 a răspuns:

Hmmthinking Sa i arate ca este interesat de ea, oferindui o invitatie la un suc.Si sa ii arate in iecare zi ca o iubestewinking

Răspuns utilizator avertizat
| bebetho a răspuns:

În principiu s-o impresioneze.Cum? Asta depinde de fată. Unele fete vor aspect fizic cât mai plăcut şi un portofel gras, altele aspect fizic plăcut şi unicitate, minte şi să-i oferi afecţiune.

| anda_1885 a răspuns:

Nu te comporta ca un badaran. fi si tu mai atent cu ea si nu face nimic sa o jigneasca. Putina copilareala nu strica, dar nu depasi masura(baiatul care imi place e f imatur si de aceea nu fac nici un pas, evita sa ajugi in situatia asta), dar asta nu inseamna sa nu mai fi tu insuti.Fii afectuos si respectuas, deschis fata de ea. Nu iti spun sa ii faci vreo declaratie, pentru ca de multe ori stiu ca e greu la inceput.

| LiveYourLife a răspuns:

Eu zici ca nu ar trebuia sa faca neaparat ceva special
o fata poate fi cucerita de baiat prin caracterul si personalitatea acestuia
degeaba baiatul e frumos, arata bine, e bogat si face cadouri daca interiorul lui este gol...

| mirelgym a răspuns:

Hmm! pai ce sa zic,in cazul in care vrei sa o inviti la un suc,pentru prima data intereseaza-te de la o prietena de ai ei cam ce i-ar placea ei asa stii?,si daca iesi cu ia la suc fai acel cadou ca ia sa vada ca tii la ia si tu din potriva arata-i ca o placi sa ca ai vrea sa fii cu ia dar in cazul in care nu poti sa o scoti la suc,fii si tu mai dragut cu ia,incearca sa comunici cu ia mai mult,si pana la urma o sa accepte ia sa iese la suc cu tine,si "tecktonik" nu uita sa i areti afectiune,sa fii deschis cu ia,sa fii atent la ce spune,sa o faci sa fie in cerntrul atentiei,sa i acorzi mai mult timp,ca ia sa vada ca tu tii la ia,si nu astepta mult timp ca ia o sa isi deie seama ca tu habar nai de
dragoste,intelegi?,spuei ca tu vrei sa fii cu ia ca ea sa iti poata da un raspuns,da sau nu,intelegi?,si fii si tu mai!"bine imbracat,parfumat,elegant,respectos,un vucabular frumos,ca nu tu stai cu ia la masa si te vede un prieten si zice ca ce faci? si tu! bine ma puscariasule sau stiu eu, fii si tu aparte arata-i ca o iubesti si ca esti un baiat de treaba si din astea ai ca ai inteles ca duaia ne resping fetele ca ne vad mesajele dar le transmit ceva tuturor fetelor sa stiti ca ce i-am scris la "tecktonik"este asa ca si cum i-as fii dat ceva de inteles, dar noi nu numai asta facem, pentru ca avem tot timpul un AS in maneca!, asa ca tecktonik daca nu mere asa foloreste AS-ul din maneca, bafta! happy