| Bionicle a întrebat:

Ce ar trebui sa faca un cuplu, ca sa se casatoreasca?

9 răspunsuri:
| William a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa sara peste casatorie direct la despartire. Asa economisesc bani si timp. Oricum e doar o chestiune de timp pana se despart.

| RareşTPUro a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie pregatiti pentru acest pas. In al doilea rand trebuie sa depuna actele starii civile si sa hotarasca data casatoriei.

| Bionicle explică (pentru RareşTPUro):

Unde?

| RareşTPUro a răspuns (pentru Bionicle):

La primarie.

| Bionicle explică (pentru RareşTPUro):

Ce fel de acte ale starii civile?

| RAY a răspuns:

Sa aiba incredere unul in altuia 100%,sa se iubeasca,sa fie sinceri,seriosi,hotarati,comunicarea sa fie ok,sa nu se casatorasca constransi sau de frica, rusinea vecinilor, prietenilor, familei, desigur nr1 e intelegerea, unde nu-i intelegere nu-i nimic si atractia aia chimica desigur, sa depasiti dorinta sexuala spre iubirea pasionala, ca daca e cladita relatia pe dorinta nu va tine mult, desigur sa aveti o meserie, sa stati cat de cat ok financiar vine un copil ce faceti?

| Doub a răspuns:

Să se iubească, accepte, respecte...

| Vi003 a răspuns:

Sa se gandeasca de doua ori inainte de a o face.winking

| meinyiddishekop a răspuns:

Trebuie sa bagati toate punctele in Relationship si dup-aia trebuie sa vina notificarea prin posta. Atunci este momentul sa mergeti la delfinariu pentru a infaptui sfanta si miraculoasa ceremonie de astupat gaura la delfin. FUNA!