| Stefaniaaaaaaaaaa1 a întrebat:

Ce ar trebui sa ii spun mamei cand o sa ii dau un cadou ca sa o impresionez? Poate chiar sa si planga. Astept raspunsuri; x

Răspuns Câştigător
| nikol a răspuns:

Daca ii iei orhideia uite cum ai putea sa ii spui.MAMI azi e ziua ta iti daruiesc aceasta floare care inseamna iubire. iubirea pe care ti-o port. Vreau sa iti spun ca te iubesc mult si sunt mandra ca am o mama ca tine.La multi ani mami.te iubesc mult.cred ca cu asta ii va da lacrimi.bafta

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mi-a luat corporatista "vorba din gură".
Du-te gravidă acasă! Plânsul e garantat! La fel şi impresionarea!

| fabiola a răspuns:

Ceea ce simti!

| didiDia a răspuns:

Nu-i frumos ca vrei sa-ti faci mama sa planga.

| Haose a răspuns:

Pai dupa ce ii spui "Io-te mama cadoul asta e pentru tine big grin" poti sa ii spui si "dar imi pare rau ca acest cadou este prea mic pentru toate staruinta, sudoarea si durerea cu care m-ai crescut, fara tine eu eram doar o fata plina de durere in viata, dar pentru ca esti tu langa mine sunt cea mai fericita fata de pe lume."

| Stefaniaaaaaaaaaa1 explică:

@kongeriket si cristina : va bateti joc asa ca sa va aflati in treaba. eu am cerut sfaturi nu prostii. daca nu stiti sa le dati stati fratilor acasa decat sa spuneti prostii happy off Doamne cate fraze de rahat pot iesii din gura oamenilor. de aia s.a distrus tara fratilor! din cauza bazaconiilor pe care le spuneti.