| fsdfdsfdsf a întrebat:

Ce as putea sa-i cumpar prietenului meu de Valentine's Day, avand in vedere ca are vreo 13 ani jumatate happy

Răspuns Câştigător
| iooaaaannnaaa a răspuns:

Pai eu zic sa ii cumperi niste bijuterii care sa ii aminteasca de tine sau un ursuletz dragut de plus si o cutie de bomboane:*

14 răspunsuri:
| amy3semj1405 a răspuns:

O cutie de bomboane?

| VladyCristian a răspuns:

Intreaba-l cam ce ii place. Poti sa ii cumperi un joc pe calculator, o carte, un tricou fain, o mascota care sa-i aminteasca de tine sau un lantisor/bratara de argint. Cel mai important este sa stii ce-i placewinking Bafta!

| Alien a răspuns:

O papusa!

| Mina a răspuns:

Mi se pare ok ceva personalizat cu o fotografie de a ta/ voastra, un text. Un tricou, o cana, un breloc...

| madalinutza a răspuns:

Hellohappy
ii poti lua o minge de footbalhappy
sau un tricou pe care sa imprmi numele lui si nr preferat
un ursuletz de plus pe care scrie love
sau o cana cu numele lui.happy

| Ea.e. a răspuns:

Te intreb si eu ceva?

cati ani ai de te'ai comb cu unu de 14 ani?

ca tu pari de 15-16 laughing

| Bacemi a răspuns:

Depinde ce ii place lui. Ai putea sa ii cumperi un ceas. Poti sa ii iei si ceva personalizat. Depinde in ce consta relatia voastra. Daca el chiar te iubeste va fi foarte multumit sa aiba ceva personalizat sa ii aminteasca de relatie, ceva sentimental. Daca nu va dori ceva practic, efemer.

| Cleona a răspuns:

Un parfum avon este un cadou frumos, dar gestul conteaza!

| fsdfdsfdsf explică:

@ea. e am 14 bua'straight face

luciana
| luciana a răspuns:

O cana pe care sa o personalizezi (caci se face pe loc) si sa fii pregatita sa scrii ceva haios pe ea,( costa ~ 40 ron) sau o colonie, sau un set de scris pentru. calculator, oricum te mai gandesti tu si alegi si din ce iti spun si ceilalti prieteni de aici. Lucien.

Răspuns utilizator avertizat
| cristiano_6675 a răspuns:

Vitamine si calciu

| xlmpq a răspuns:

Cumparai o ciocolata laughing)

| Cory89 a răspuns:

O trotineta big grin