| eveteiubeste a întrebat:

Ce as putea sa ii cumpar lui mama de craciun? ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| BlackForest a răspuns:

Depinde ce ii place mamei tale.Si eu ma confrunt cu aceasta dilema.
Daca mamei tale ii plac aceesoriile ce zici sa ii iei un set ce cercei+colier+bratara,sau chestii de genul asta.
Ai putea de asemenea sa ii cumperi un set de manichiura frantuzeasca sau produse de cosmetica.
Daca mama ta are deja destule din cele enumerate mai sus sau pur si simplu nu sunt genul ei ai putea sa ii iei o lampa draguta,o veioza, o vaza, sau chiar o cana de baut ceai cu design deosebit.
Sper ca ti'am fost de ajutor, funda?

3 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Gestul conteaza,mai ales daca,acel lucru,e daruit din inima.
Cumpara-i o rochita frumoasa(eventual pe care o poate purta de revelion),un lant frumos sau o bratara,un set de farfurii/cesti/pahare de Craciun, o fata de masa cu Mosu, un ornament frumos(o lumanare->http://www.google.ro/......tp?/imgres un bibelou frumos -> http://www.google.ro/......tp?/imgres etc;

| sara09 a răspuns:

Poti sa ii faci cadou o cana cu,, Craciun fericit" sau ceva care ii place ei
o intrebi ce ii place si scrii pe o foaie si alegi dintre ce ii place ei si alegi ceva de acolo

| AnnaB a răspuns:

Ceva specific de craciun big grin sau daca ii place aurul ii poti lua ceva din aur sau argint pup:*