| WeAreSmart a întrebat:

Ce cadou i-ati darui unei gospodine la ziua ei de nastere?

15 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ceva mai ieftin decat un robot de bucatarie si mai usor de intretinut decat acesta, ar fi un set de lavete din microfibra(bune absorbante) + un pamatuf de praf"Pronto".

| William a răspuns:

Niste flori, o tigaie si as pune-o sa gateasca ceva. big grin

| MaliciousDeath a răspuns:

O zi libera.

| horia2012 a răspuns:

Un robot de bucatarie.

| greyhound a răspuns:

Niste manusi de cauciuc. Glumesc, ultimul lucru pe care l-ar vrea ar fi ceva sa-i pecetuiasca statutul de gospodina. Ia-i niste flori, un lantic, un parfum, ceva frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Eu cred ca nu e nevoie sa-i cumperi unei gospodine obiecte care sa le foloseasca la lucru prin casa gen aparat de calcat, masina de cusut sau nu mai stiu ce.Nu uita ca o gospodina e tot o femeie, cumpara-i si tu un buchet cu flori, o cutie de bomboane, un tort sau altceva.Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nci un caz produse de uz casnic. scoate-o in oras, la o plimbare sub clar de luna in natura. un buchet imens de flori.

| τττ a răspuns:

Bună.
Până la urmă e și ea femeie, un buchet de flori, o cutie de bomboane, o bluză drăguță!
Pa, pa.

| andru10best a răspuns:

O vacanta relaxanta la un Centru Spa. Asta merita fiecare femeie care se speteste din greu sa fie gospodina.

| ahmet6 a răspuns:

O matura sa faca din nou curatenie, sa vada cu o apreciez.

| ionut25032002 a răspuns:

Eu i-as da niste parfum si tigaie delimano

| Abbcdd a răspuns:

Cumparai ce i-ai cumpara oricarei femei, va fi mult mai fericita primind o rochie sau o pereche de pantofi decat o tigaie laughing

| Claudiu1995 a răspuns:

Nu as lasao faca nimic in casa astazi as rasfatao! As tratao ca pe o printesawinking

| ShineLikeStars a răspuns:

Gospodinele iubesc munca si frumosul pentru care muncesc ..Recomand ceva ornamental legat oarecum de traditii si gospodarie (o lingura de lemn, O OALA DE LUT ) si poate o floare de ghiveci Funda?

| ASALARAS a răspuns:

O tigaie Dricooker si cateva oale. Funda te rog?