| Bubulin4ik a întrebat:

Ce cadou ia-s putea oferi de anul nou iubitului meu?

Răspuns Câştigător
| sunshine939 a răspuns:

Depinde.de varsta ta de cat timp sunteti impreuna.de situatia financiara.ai putea lua o noapte sau 2 la munte(sunt multe oferte de revelion chiar accesibile).sau daca ramaneti acasa.pregateste i o seara romantica.cumpara ti o lenjerie sexy pentru noaptea de rev.sau ia i un parfum.sau ceva de imbracat.sau fa o rezervare la un restaurant.habar nu am ce sa mai zic.

6 răspunsuri:
| Still a răspuns:

Ai putea sa ii faci un tricou pe care sa scrii ceva simbloic.sunt la moda chestiile astea.happy

| claudiucop a răspuns:

O partida de sex salbatica cu multa sampanie

| MaxMan a răspuns:

De anul nou? o artificie aprinsa

| ooLaviii a răspuns:

Un parfum, o bluza pe care scrie,, I love you"; o felicitare sau cv ce crezi ca i-ar placea foarte mult. Funditssabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Haine,parfum,aftersheif,un halat,pijamale,blugi, sau caută ceva de care știi că este pasionat, tu îl cunoștii cel mai bine.

| BRG a răspuns:

Pe tine,