| virginia99 a întrebat:

Ce cadou poti sa le faci parintilor de Anul Nou?
Ce sa le pun sub brad...da-ti'mi va rog niste idei!

Răspuns Câştigător
| sofian07 a răspuns:

1 :poti sa aduci o poza cu tine cand erai bebe si alta facuta recent le pui impreuna intr-un tablou si scrii in spate ceva multumiri petnru tati si mami ca mau crescut si ii iubesc etc...

2 : poti sa faci cumperi doua cani scris pe ele mami / tati, se fac la comanda astfel de cani

3 : daca parinti tai citesc carti pot sa le aduci niste carti cu chesti pe care le intereseaza pe ei

happy

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Buna!
Mai eu anul asta ii iau mamei o cutiuta muzicala.
Pa, pa,

| Mihaela1964 a răspuns:

In functie de buget poti cumpara pentru mama: un batic/esarfa,o bratara din argint,o brosa, un parfum; pentru tata: fular, breloc, lanterna, after shave.

| SucDeGuava a răspuns:

Eu i-am luat mamei un parfum, un ruj si un pieptene, tatei un set cu after shave, spuna de ras si lame de ras, iar surorii mai mari un rimel, un strugurel, un parfum, un fular si niste sosete lungi. Acum depinde de buget. De obicei nu le iau asa de multe chestii laughing dar anul asta am avut de unde sa iau cu reducere. Sper, totusi, ca ti-am dat niste idei. Dar poti foarte bine sa introduci subtil intr-o conversatie cu ei `Auziti, voi ce va dorinti de Craciun?` si eventual spui si tu, la randul tau. Sa le iei ceva dragut :*

| IoanaSorina a răspuns:

Pai ai putea sa pui in rama o poza cu familia voastra big hug Si sa ii inviti la o cina happy Ar fi frumos.

| fede12 a răspuns:

Parfumuri, haine, cosmetic etc!